ובחזרה לשגרה המיטיבה- סדנאות קרובות

 

שלום לכולם,

ביום ראשון הקרוב ה27/4/14 אלמד בסטודיו נווה שאנן בירושלים סדנה נוספת בסדרת הסדנאות העוסקות ברקמות החיבור,  והפעם על ההתפתחות העוברית של הגפיים.

בעצמות הזרועות והרגליים שלנו חבוי סוד. סוד שממחיש את ראשיתנו האוקיאנית ואת הנוזליות הבסיסית של המבנה המוצק לכאורה שלנו.

הגפיים מתחילות להתפתח בשבוע השישי לאחר ההפריה. ראשית נובטות הזרועות ואחר כך הרגליים. נובטות. ממש כך,  לצידי קו האמצע האנכי המתפתח. בראשיתן הן גבעולים רכים נטולי מפרקים. תהליך צמיחתן מתרחש בתנועה ספירלית תלת ממדית ונשמר כזיכרון בעצמות.

הפנמה גופנית של ההתפתחות העוברית של הגפיים מעירה את הזיכרון ומאפשרת חוויה חדשה ומרעננת של חיבור ואליינמנט שאינם רק פיזיים.

נותרו מספר מקומות. להרשמה: סטודיו נווה שאנן ליוגה 077-4243494

בחודש מאי אלמד שתי סדנאות בנושא טיפוח החישה הפנימית.

 הראשונה תתקיים בצא'דרה יוגה ביום שבת ה10/5/14 בין השעות 15:00-18:00. לפרטים והרשמה

השנייה תהיה במסגרת כנס ארגון מורי היוגה בעין שמר ב17/5/14 בשעה 12:00-14:00. לפרטים

טיפוח יכולות החישה הפנימית מאפשר להעיר ולהאיר חלקים רבים יותר ויותר בגופנו. ברמה הפיזית, המודעות המתפתחת תומכת במציאת אליינמנט פנימי, שאינו נסמך על הוראות מן החוץ. בנוסף מאפשרת המודעות זיהוי של דפוסים ומתוך כך התנהלות אינטילגנטית לשינוי וריפוי.

ברמה המנטאלית, ככל שיותר חלקים בנו "יודעים את עצמם מבפנים" נוצרת חוויה של תמיכה פנימית  המאפשרת לתודעה לנוח במקום של שקט עמוק.

בסדנאות נחקור חווייתית את האנטומיה של מערכת החישה הפנימית ואת תפקידה המרכזי של הנשימה בתהליך. הסדנה תשלב למידה, תנועה, תרגול תנוחות ומדיטציה.

המחזור החמישי של הקורס הפנמה גופנית כבסיס ליוגה תרפיה יפתח בנומבר 2014. המיקום היום והשעות יפורסמו  בקרוב. אלו מכם שמתענינים מוזמנים ליצור איתי קשר.

dancing shiva kelly bickman

הציור היפייפה הוא של אמנית בשם קלי ביקמן ולקוח מתוך האתר שלה http://kellibickman.net/

ועד שניפגש, היו בטוב,

מיכל.