שנה טובה!

שלום לכולם,

כמעט שנה חדשה. זמני ה"כמעט" שנושאים בחובם את החוויות שכבר נאספו ואת ההבטחה הטמונה באלו שעומדות לבוא מפזרות בתוכי פרפרים. את ראש השנה אני עומדת לחגוג בעיר פז שבמרוקו, לשם אני יוצאת עם אהוב ליבי לו נישאתי בשבוע שעבר. אין לי מילים לתאר את עצמת התחושות של חוויית החתונה. זו הייתה הגפנה (embodiment) של אהבה בתדר הטהור, האמיתי והבלתי אמצעי ביותר שניתן להעלות על הדעת. אני מרגישה מבורכת ומשופעת בחסד והכרת תודה.

וכשאחזור ממרוקו, מתחילה שנה עמוסה ונפלאה של למידה והוראה.

מסלול לימודי יוגה תרפייה של מכללת רידמן אותו אני עומדת לרכז יוצא לדרך וייפתח ב12/11.

סדנאת מבוא לנרשמים אחרונים תתקיים ב14/10 במכללת רידמן בין השעות 17:00-21:00.

לפרטים והרשמה: בת שלם 052-6446557

בית הספר ליוגה של מכללת רידמן עובר למשכנו החדש בסטודיו ברח' נורדאו 90 בתל אביב.

בנוסף לקורסים שאעביר במסגרת המסלול ליוגה תרפייה, אהייה חלק מצוות המורים של הקורס להכשרת מדריכי יוגה.

החל מנובמבר אני אלמד בסטודיו שיעור יוגה שבועי (ויניאסה בגישת בי אמ סי) בימי ראשון בשעה 20:30. פרטים נוספים- בקרוב.

בסוף נובמבר אפתח שתי תוכניות שנתיות (נוב-יוני) של סדנאות שיתקיימו אחת לחודש:

התוכנית "דרך הגוף" תיפתח בשנית במרכז ההכשרות מיוגה בימי שני בבוקר. הסדנאות מתאימות למתרגלים ומורים ליוגה עם וללא נסיון קודם בבי אמ סי. עלות, שעות ותאריכים מדוייקים יינתנו בהמשך.

תוכנית סדנאות חדשה שתתמקד בחושים ובתפיסה, תיפתח במרכז המחול מנשה, בצמוד לקיבוץ עין שמר בימי שישי. התוכנית מיועדת לאלו מכם שכבר התנסו בדרך העבודה של בי אמ סי ו/או למדו איתי בעבר ומתאימה לכל העוסקים במקצועות הטיפול וההוראה המשלבים גוף תנועה ותודעה. לתוכנית זו תדרש התחייבות ותשלום מראש לכל המפגשים. המפגשים ייערכו אחת לחודש בימי שישי (האחרון של כל חודש) בין השעות 10:30-14:30 בעלות של כ200 שח למפגש. (עלות מדוייקת תלוייה במספר הנרשמים).

אנא צרו איתי קשר בהקדם אם אתם מעוניינים להצטרף לקבוצה.

אני רוצה להמליץ בחום רב על תוכניות ההכשרה של ציפי נגב- קורס מורים ליוגה וקורס הכשרת מטפלים ביוגה תרפייה רגשית. בנדיבות, במקצועיות שהיא פרי נסיון של שנים רבות ובאהבה, ציפי מעבירה אנשים תהליכים שהם הרבה יותר מהכשרה מקצועית להוראה וטיפול אלא מסע מעצים של גילוי והתהוות- של הקול האישי ושל היכולות הייחודיות, של יכולת ההכלה, שלנו את עצמנו ואת האנשים איתם אנחנו באים במגע, ושל אמנות היוגה כמערכת יחסים. למעבר לאתר של ציפי נגב.

ועוד המלצה חמה: אם טרם בחרתם איך והיכן לבלות את החגים,רונית אייזנברג וגלעד קורץ- חברים ואנשי מקצוע מעולים, עומדים להעביר סדנאות יוגה בתורכיה, סדנא אחת ביום כיפור וסדנא נוספת בסוכות. לפרטים והרשמה: 052-2243442 או 054-5728818.           ממליצה מכל הלב לצאת  ולהתפנק.

בשלושה שבועות הקרובים לא אהייה זמינה במייל או בטלפון. אשמח לענות על שאלות ותהיות עם שובי בתחילת אוקטובר.

שתהייה לנו שנה טובה ומתוקה, מאוזנת, מרגשת ונושמת.

באהבה

מיכל.