תזכורת והזמנה- בשבת הקרובה "אמנות ההקשבה לפעימות הלב" סדנה על טיפוח חישה פנימית

שלום לכולם,

תזכורת למי שהתכוון להרשם והחג "חטף" לו את השבוע והזמנה לאלו שטרם עשו תוכניות לשבת ורוצים להרחיב את הגוף ואת התודעה, וגם לאלו מכם שמתענינים בקורס "הפנמה גופנית כבסיס ליוגה תרפיה" וטרם פגשו בי-

בשבת הקרובה בין 15:00-18:00 אחר הצהריים אעביר בסטודיו צ'אנדרה בתל אביב סדנה שתתמקד בטיפוח חישה פנימית. כתבתי על אספקט אחד של הנושא בפוסט מיוחד ליום הזכרון, שמאיר את הקשר הפיזיולוגי בין טיפוח חישה פנימית להתפתחות החמלה בתוכנו.

טיפוח יכולות החישה הפנימית מאפשר להעיר ולהאיר חלקים רבים יותר ויותר בגופנו. ברמה הפיזית, המודעות המתפתחת תומכת במציאת אליינמנט פנימי שאינו נסמך על הוראות מן החוץ, מאפשרת זיהוי של דפוסים גופניים מיטיבים או מגבילים ועל סמך הזיהוי בחירות אינטליגנטיות לשינוי וריפוי.

ברמה המנטאלית, ככל שיותר חלקים בנו "יודעים את עצמם מבפנים" נוצרת חוויה של תמיכה פנימית  המאפשרת לתודעה לנוח במקום של שקט עמוק.

בסדנה נחקור חווייתית את האנטומיה של מערכת החישה הפנימית ואת תפקידה המרכזי של הנשימה בתהליך. הסדנה תשלב למידה, תנועה, תרגול תנוחות ומדיטציה.

הסדנה מתאימה לכולם, עם או בלי נסיון בתרגול יוגה. עלות הסדנה- 180 ש"ח.

אנא, על מנת שנוכל לקיים את הסדנה, אם בכוונתכם להגיע הרשמו היום או עד מחר בצהריים בטלפון 03-5464045 (ניתן גם להשאיר הודעה), או ישירות אליי ל052-3791653.

20140215_114305

אשמח שניפגש,

מיכל.