אתר חדש וסדנאות בחול המועד

שמחה רבה שמחה רבה- אביב הגיע, פסח בא ואיתו סוף סוף גם האתר שלי! באתר, (שהתמונות בו צולמו על ידי מיטל סולומון, עוצב על ידי חנן דיאמנט ותוכנת בהשקעה רבה על ידי רועי אייל) תוכלו למצוא אינפורמציה עדכנית לגבי שיעורים וסדנאות, מאמרים ואינפורמציה אודות ®Body Mind Centering. האתר עדיין בהרצה- פידבקים והערות ייתקבלו בשמחה.

ככל שאני עוסקת יותר בתחום המודעות הגופנית אני מבינה יותר את המשמעות של חופש. יותר ויותר אני נוכחת לראות כי מודעות עוזרת לי לנוע ולהתנהל בעולם תוך קשב עמוק לתחושות ולהרגשות. כשאני יודעת מה אני מרגישה אני יכולה לבחור בצורה אינטליגנטית את דרכי ההתנהלות שלי ולא להיות עבד לדפוסים אוטמטיים של תגובה. זהו עבורי חופש. באופן שמעט קשה לתאר במילים, ככל שאני מודעת ליותר חלקים בי, ומגלה דרכים נוספות לנוע ולהיות בתוך הגוף שלי כך נפתחות עבורי אפשרויות נוספות של בחירה. זהו עבורי חופש.

בחול המועד מגיעה לביקור בארץ אחת מהמורות שהיו חלק משמעותי בתהליך התפתחות המודעות האישי שלי- איימי מתיוס. איימי היא מורה יוצאת דופן- השיעורים איתה הם חווייה מדוייקת, מענגת, מעוררת מחשבה ומעצימה. היא עומדת להעביר מספר סדנאות.

בשתי הסדנאות העוסקות באמבריולוגיה (ההתפתחות העוברית בשמונת השבועות הראשונים של החיים) תציג איימי את החומרים העדכניים ביותר של תחום ה-®BMC. בנוסף להיותו נושא מרתק, העבודה התנועתית החוויתית מביאה לשיפור ניכר בגמישות, חוזק ושיווי משקל. דרך הפנמה חוויתית של התפתחות עמוד השדרה והגפיים ניתן ללמוד כיצד למנוע פציעות, להגדיל את טווח התנועה ואת יציבות המפרקים. מומלץ בחום לכל העוסקים בתחומי גוף נפש ותנועה.

עדיין אפשר להרשם!! ימים ראשון ושני, 12-13/4, בין השעות 10:30-15:30, במרכז מיוגה מול הפארק. ניתן להרשם ליום אחד או לשני הימים. 250 ש"ח ליום אחד, 450 ש"ח לשני הימים. להרשמה: www.myoga.co.il 09-7682000 נבדקת האפשרות לקיים סדנאת אחה"צ/ערב לאלו מכם שלא יכולים להגיע בבוקר- אנא צרו איתי קשר בהקדם אם אתם מעוניינים.

ביום חמישי, ה-16/4 בין השעות 9:30-15:00, אעביר יחד עם איימי סדנא במסגרת התוכנית השנתית "דרך הגוף" במרכז מיוגה מול הפארק. נושא הסדנא הוא מערכת העצבים והרפלקסים: הא'-ב' של תנועת הגוף, הבסיס לתנועה מאורגנת וזורמת. מחיר הסדנא: 350 ש"ח. להרשמה: www.myoga.co.il 09-7682000.

איימי תעביר סדנא נוספת של שלוש שעות במסגרת יום יוגה-תרפייה של מכללת רידמן שיתקיים ביום שישי ה17/4 (ראו קישור: http://www.reidman.co.il/hishtalmut)
וביום שבת היא תעביר קליניקה ביוגה תרפייה בסטודיו צ'אנדרה בתל אביב. (ראו קישור: http://chandra-yoga.com/saturdays/ammymatus).
חג אביב וחופש שמח לכולנו,
באהבה,
מיכל.


את/ה חייב/ת להיות מחובר/ת כדי להשאיר תגובה.