שבועיים לסדנה בבית אורן, שבוע לכנס ארגון מורי היוגה!

שלום לכולם,

בסוף השבוע הבא, ה26-27/4/13 ייערך בקיבוץ עין שמר כנס ארגון מורי היוגה. בשבת ה27/4 בשעה 14:00 אעביר סדנה של שעתיים שנקראת "הפנמה גופנית של אהימסא דרך הלב".

הסדנה תתמקד בהבנה חויתית של תפקידו המרכזי והמופלא של הלב כמושב החמלה, הכרת התודה והאינטואיציה.  מחקרים עדכניים מוכיחים כי ללב תפקיד מרכזי בסנכרון הפעילות הפיזיולוגית של כל מערכות הגוף, וכי דרך טיפוח של רגשות חיוביים כחמלה והכרת תודה ניתן להגביר את חיוניות פעילות הלב  באופן שמשפיע על כלל האורגניזם, הן ברמה הפיזית והן ברמה המנטאלית, הרגשית והרוחנית. עוד מוכח כי בשל התהודה האלקטרומגנטית העצומה של הלב אנו יכולים לחוש את "מצב הרוח" הרגשי והמנטאלי של אנשים בסביבתנו וכי ביכולתנו להשפיע  ולשנות מצב רוח זה דרך רזוננס (הדהוד).  סקרנים? הסדנה תשלב לימוד, אימון יוגה תנועה ומגע.

הסדנה היא הזדמנות מצוינת לאלו מכם  שטרם חוו את דרך ההוראה שלי והמתענינים בקורס יוגה תרפיה שיפתח בדצמבר 2013. והן לאלו מכם שעדיין מתלבטים אם להצטרף לסדנת העומק השנתית "הנני" שעומדת להתקיים בעוד שבועיים בבית אורן.  נשארו מקומות אחרונים בהחלט!!!

ולסיום, ביום שישי ה26/4/13, היום הראשון של הכנס, תתקיים האסיפה השנתית של הארגון ובה יתקיימו בחירות לתפקידים השונים, בינהם לתפקיד יו"ר הארגון. ציפי נגב, מורה חברה וקולגה יקרה, מתמודדת לתפקיד היו"ר. אני רוצה להמליץ ולעודד את מי מכם שיכול להצביע, אנא תנו את קולכם.  הנסיון רב השנים של ציפי כמורה ומלווה תהליכים בשילוב עם איכויות נדירות של יושרה, מקצועיות, אתיות ורגישות הופכים אותה למועמדת שכולנו רוצים בראש הארגון. לאלו מכם שלא מגיעים לכנס או לא יהיו בשישי מצורף טופס הצבעה שניתן לשלוח בפקס או במייל. טופס הצבעה

שבוע טוב והרבה אהבה,

מיכל.