סדנא מיוחדת לט"ו באב ועדכונים

שלום לכולם,

ביום חמישי שעבר היתה לי את הזכות להדריך קבוצה של כ-30 איש בתערוכת עולמות הגוף בחיפה. איזו חווייה עוצמתית! זוהי הזדמנות נדירה להצצה אל הטריטוריות הנסתרות מתחת לעור של הגוף האנושי, בתלת מימד, בגודל טבעי. אין ספק שהידיעה כי המוצגים בתערוכה היו פעם אנשים חיים כמוני כמוכם הופכת את העניין למורכב יותר, ולעיתים קשה לעיכול, אך לפחות מבחינתי הופכת את החווייה לרוחנית אף יותר- נדיבות הלב והנתינה המוחלטת שהניעו אנשים אלו לתרום את גופם לתערוכה מאפשרות לאלפי בני אנוש אחרים לזכות בהבנות חדשות ומפעימות לגבי הגוף הפיזי ולתחושת פליאה והכרת תודה עמוקה על החיים.

ביום שישי הבא, ה-7/8, אעביר במיוגה כפר-סבא סדנא מיוחדת לט"ו באב על הלב.

בסדנא, שפתוחה לכל מי שאוהב, נתרגל יוגה, ננוע, ניגע ונשמיע קול אל הלב ומהלב. אין צורך בנסיון קודם ביוגה או ®BMC, אתם מוזמנים לבוא עם בן/בת זוג, חבר או חברה וגם לבד- בלב פתוח וסקרן.

יום שישי 7/8 מרכז מיוגה מול הפארק, 11:00-13:00, 120 ש"ח. להרשמה: מיוגה 09-7682000

ועוד בשבועיים הקרובים:

יום ההשתלמות ביוגה תרפיה עם ציפי נגב ואיתי שהיה אמור להתקיים ביום שישי הקרוב נדחה לתאריך 23/10.

ביום שני הקרוב, ה-3/8, אעביר בסטודיו צ'אנדרה בתל אביב את המפגש האחרון בסדרת מפגשי אנטומייה חווייתית של השלד נושא המפגש: ההתפתחות הספירלית של הגפיים. מוזמנים מאד להצטרף!

יום שני 3/8 11:00-14:00 להרשמה- צ'אנדרה יוגה 03-5464045

נמשכת ההרשמה למגמת יוגה תרפייה שעומדת להיפתח בנובמבר הקרוב במכללת רידמן. סדנאת מבוא עם רונית אייזנברג ואיתי תתקיים ביום חמישי הבא, 6/8, במכללת רידמן בין השעות 17:00-21:00. לפרטים והרשמה: בת-שלם 052-6446557 batshalem@yahoo.com

הערה טכנית לסיום- קיבלתי תגובות ממספר אנשים שניסו לכתוב אליי מייל חוזר לניוזלטר והמייל חזר אליהם. אם ניסיתם לכתוב לי במייל חוזר לניוזלטר והמייל חוזר אליכם, אנא כתבו אליי מייל חדש ל-.wisdombodyoga@gmail.com. אשמח אם תיידעו אותי על התקלה.

וכרגיל, אני זמינה לשאלות והבהרות.

באהבה,
מיכל.