איך לא לאבד את הראש- סדנת יוגה תרפיה וBMC בתל אביב וטבעון

סדנת יוגה תרפיה

בשילוב BMC

עם מיכל ירקוני

"איך לא לאבד את הראש"

שילוב עקרונות התפתחותיים ואנטומיים בטיפול במנח ראש קדמי (forward head posture)

 הראש הוא האיבר הכבד ביותר בגוף. היכולת לשאת את הראש בנינוחות וללא מתח מיותר היא סוגייה מאתגרת הן בזמן תרגול יוגה והן בחיי היום-יום. המנח הנכון של הראש על הצוואר משמעותי לזרימה חופשית של אנרגיה, נוזלים ואינפורמציה עצבית לאורך קו האמצע של הגוף. מתח כתוצאה ממנח לקוי של הראש על הצוואר ישפיע על הדרך בה אנו נעים וחווים את העולם. בסדנא נתנסה בטכניקות לפיתוח יכולת חישה פנימית של מנח הראש על הצוואר ובדרכים לשחרור ותמיכה של המבנים הנושאים את הראש. נבסס את החקירה על הפנמה גופנית של אלמנטים אנטומיים ותנועתיים.

המפגש ישלב למידה תיאורטית וחקירה חוויתית דרך תרגול אסאנות, תנועה, נשימה ומגע. מיועד למתרגלים ומורים ליוגה ולעוסקים בתחומי גוף ותנועה.

 

יום שישי 25/5/18 סטודיו לוטוס תל אביב 13:00-17:00

יום שישי 1/6/18 מיאמוטו דוג'ו טבעון 13:00-17:00

עלות: 250 ₪. הרשמה ותשלום מראש.

לפרטים והרשמה: שחר ירקוני shachar.yarkoni@gmail.com 052-8796981

fhp

 

על המנחה מיכל ירקוני:

מורה מוסמכת ליוגה, יוגה תרפיסטית מוסמכת C-IAYT, מטפלת בגישת .BMC® עוסקת בתחומי התנועה והגוף כעשרים שנה.
עברה את מרבית הכשרתה המקצועית בארצות הברית, שם גם עסקה בהוראה ובטיפול דרך יוגה ותנועה מודעת במסגרות חינוכיות ורפואיות שונות.
משנת 2004 מנחה סדנאות אנטומיה ותנועה התפתחותית למתרגלים ומורים ליוגה ברחבי הארץ. מפתחת ומנהלת את תוכנית ההכשרה למטפלים ביוגה תרפיה גוף-תבונה. עוסקת בהוראת יוגה וBody Mind Centering®, ומנהלת קליניקה פרטית לתרפיה דרך יוגה ותנועה מודעת. www.wisdombodyoga.com