יוגה תרפיה

תרפיה דרך יוגה והפנמה גופנית בגישת ®Body Mind Centering

יוגה תרפיה בשילוב הפנמה גופנית מבוססת על העקרונות הפילוסופיים, הגופניים והרוחניים של היוגה בשילוב עקרונות מהתחום הטיפולי-חינוכי ®Body Mind Centering, ומתחום "החווייה הסומאטית" העוסק בריפוי טראומה.
המפגש ביוגה תרפיה מותאם באופן אישי לצרכים של המטופל. הטיפול משלב שיחה, מגע, תנועה, יוגה אסאנה, נשימה מודעת ודמיון מודרך. יוגה תרפיה בשילוב תנועה מודעת מעניקה כלים שימושיים וישימים לפיתוח מודעות גוף-נפש, פרימה של דפוסי כאב כרוניים, קשיים תפיסתיים, קשיים רגשיים, מחלות כרוניות, פציעות ספורט, בעיות יציבה, קשיים הקשורים במתח או טראומה ועוד. יוגה תרפיה הינה שיטה ייחודית בכך שלמטופל תפקיד אקטיבי בתהליך הריפוי – ההבנות הנרכשות ניתנות ליישום באופן מיידי בחיי היום יום ומאפשרות שינוי של דפוסי תנועה, חשיבה וחיים.
מה תורם הטיפול ביוגה תרפיה ותנועה מודעת? הטיפול מביא להרפייה ואיזון של מערכת העצבים, שיפור הקוארדינציה והגמישות, מניעה של פציעות, שיפור השינה והעיכול, הגברה של יצירתיות ושמחה, שיפור בתפקודים כלליים ובאיכות החיים.
למי מיועד הטיפול? הטיפול ביוגה תרפיה מתאים למגוון אוכלוסיות וגילאים, לתינוקות והורים (בהקשר של תנועה התפתחותית), אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, מתרגלים ומורים ליוגה, רקדנים ואתלטים, אנשי מקצוע מתחומי גוף-תודעה.

לקביעת פגישה צרו קשר דרך הטלפון או המייל.